Hotele - programowanie, projektowanie i wyposażanie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 119,99 zł 119.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pozycja jest zbiorem uaktualnionych informacji zawartych w dotychczasowych publikacjach dotyczących tej problematyki (m.in. "Wyposażenie obiektów hotelarskich", "Kształtowanie programów i funkcji hoteli miejskich", "Udostępnianie obiektów hotelarskich dla osób niepełnosprawnych").

Książka ta przeznaczona jest głównie dla: gestorów bazy hotelowej, przyszłych inwestorów, uczestników szkoleń specjalistycznych organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Hoteli, architektów, programistów i projektantów, studentów wyższych uczelni technicznych i hotelarskich.

Na 300 bogato ilustrowanych stronach zawarto wyczerpujące informacje dotyczące problemów związanych z prawidłowym programowaniem, projektowaniem i użytkowaniem hoteli po wejściu w życie obowiązujących wymagań kategoryzacyjnych. Poszczególne rozdziały opisujące bloki funkcjonalne występujące we współczesnym hotelu zostały podane w bardzo czytelny i przystępny sposób.

Liczne ilustracje i schematy stanowią duże ułatwienie w zrozumieniu zagadnień. Część tekstowa i rysunkowa została wzbogacona fotografiami przykładów nowoczesnych realizacji z ostatnich lat. Książka zawiera wypisy z aktualnych przepisów zawierających wymagania dotyczące standaryzacji obiektów hotelowych. Bardzo cenne w programowaniu hoteli mogą okazać się wskaźniki ilościowe i powierzchniowe stanowiące zbiór wieloletnich doświadczeń autora książki.

Wszystko to sprawia, że pozycja ta może okazać się niezbędna wszystkim chcącym w sposób fachowy podejmować decyzje programowe, projektowe i wyposażeniowe.

Dane techniczne

Liczba stron 310
Okładka Miękka
Wymiary 210x297
Wydawnictwo Palladium
Autorzy Zenon Błądek
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl